Co można robić w Zakopanem?

To wszystko będzie zależne od tego, co lubimy robić. Jeśli jesteśmy miłośnikami chodzenia po górach to wybierzemy późną wiosną albo lato. Wtedy chodzenie po górach jest bezpieczne o ile pozwala nam na to pogoda.

Zimą już nie jest bezpiecznie i zwykły turysta nie powinien się tam zapuszczać. To, dlatego wybieramy sobie taką porę roku, jaka najbardziej nam odpowiada, a wtedy nie mamy żadnych problemów. Nie każdy lubi spędzać godziny na szklakach turystycznych. Niektórych fascynuje kultur górali i ten ich piękny styl architektury. Oczywiście znajdzie tutaj muzeum i będzie mógł się dowiedzieć na ten temat o wiele więcej niż wie teraz.

Jeśli jesteśmy na dole i chcemy poczuć góralski klimat to idziemy na Krupówki. Tam dzieje się bardzo dużo, bo ten sposób restauratorzy i sklepikarze starają się nas przyciągnąć. My oczywiście się z tego cieszymy, bo można w miłej atmosferze coś zjeść, coś wypić, a jeśli chcemy to nawet i potańczyć. Odpoczynek właśnie tak powinien wyglądać żeby robić to, co lubimy i nie myśleć o tych wszystkich problemach, jakie nas przygnębiają każdego dnia.

Klimatyczne miejsce do spania w Zakopanem
Planując wyjazd we dwoje albo we czworo będziemy bardzo zadowoleni z Szałasu pod Gubałówką. To miejsce przyciąga nasz wzrok. Jest małe, bo ma powierzchnie jedynie dwadzieścia pięć metrów. To naprawdę mało, ale zmieszczą się na cztery osoby. Dwie osoby śpią na dole w salonie, a dwie na górze na antresoli. Te osoby, które śpią na antresoli mogą z okna w dachu podziwiać widoki na góry. To będzie coś, czego, na co dzień nie mamy, dlatego warto tam pojechać i ten domek wynająć. W domu jest zamontowane ogrzewanie podłogowe, co oznacza, że zimą można tam też mieszać. Jeszcze bardziej spodoba nam się cena, która jest bardzo niska. Można wszystko o domku zobaczyć na stronie domek w Zakopanem . Najładniej domek prezentuje się w okresie zimowym, kiedy spadnie śnieg. Wtedy dopiero można się poczuć jakbyśmy mieszkali w górach. To miejsce nam się na pewno bardzo spodoba.

You may also like...