EVENTY W OGRODZIE PÓŹNĄ JESIENIĄ ? CZY TO MOŻLIWE?

Jeśli prowadzisz firmę, która zajmuje się organizacją imprez czy eventów, z pewnością nie raz spotkałeś się z pytaniem o to, czy przyjęcie można wyprawić, np. w ogrodzie. W takiej sytuacji najlepsze jest przygotowanie namiotów, ale to nie zapewni gościom komfortu cieplnego. Czy warto sięgnąć po parasole grzewcze?

TRADYCYJNE PARASOLE GRZEWCZE ? TO PRZESZŁOŚĆ

Każdy, kto był na evencie organizowanym w terenie, choćby wczesną jesienią, na pewno zetknął się z parasolami grzewczymi, gazowymi. To sporej wielkości elementy, które ogrzewają wnętrze namiotu, pergoli, tarasu lub altany, w oparciu o płomień. To rozwiązanie ma jednak sporo wad. Pierwszą z nich jest nieprzyjemny zapach, który towarzyszy urządzeniu. Co więcej, w przypadku parasoli grzewczych gazowych, należy nieustannie kontrolować poziom gazu w butli, który zasila urządzenie. W większości urządzeń butla wystarcza na jeden dzień! Efekty jego działania odczuwalne są do 70cm od źródła. Tego typu parasol ogrzewa bowiem powietrze.

PROMIENNIKI CIEPŁA ? NOWOCZEŚNIE I EKOLOGICZNIE

Promienniki elektryczne to nowoczesne rozwiązanie, które z pewnością sprawdzi się również podczas imprez plenerowych. To niewielkie urządzenia, które mogą zostać przymocowane, np. do stelaża namiotu, altany lub do ściany budynku. Są niemal niezauważalne, w związku z czym goście nawet nie spostrzegą ich obecności. Będą natomiast czuć wytwarzane przez nie ciepło. Elektryczny promiennik działa od razu po uruchomieniu. Tuż po włączeniu, osoby znajdujące się w jego zasięgu odczuwają przyjemne ciepło, które stopniowo rozchodzi się po ciele. Co więcej, promienniki elektryczne są bezzapachowe oraz ekologiczne, ponieważ ogrzewają konkretne osoby i przedmioty, a nie powietrze. Nie musisz się również martwić o to, że zabraknie im paliwa ? promienniki ciepła działają w oparciu o energię elektryczną.

You may also like...