Niezwykły pomysł na biznes Rafała Grzebina

Wypożyczalnie samochodów nie są niczym niezwykłym w polskim krajobrazie, ale firmy oferujące wynajem luksusowych aut – już tak.

Rafał Grzebin, pasjonat motoryzacji, który dzieli się na blogu rafalgrzebin.pl swoją wiedzą i doświadczeniami z wielu podróży po różnych zakątkach świata, zaryzykował, otwierając w 2020 roku wypożyczalnię o nazwie Mestenza, która posiadaja w ofercie niebywale piękne i drogie zarazem auta. Jak sam podkreślał w jednym z wywiadów, wśród klientów znajdują się osoby potrzebujące luksusowego samochod na wesele albo na wieczór kawalerski, biznesmeni w podróży służbowej, a także rodziny pragnące odrobiny komfortu podczas wakacyjnego weekendu. Rafał Grzebin jest znawcą samochodów, wybiera niezbyt oczywiste – lub też powszechne – w naszym kraju modele, takie jak Cadillac Escalade. Jest to z pewnością odważny krok biznesowy, dający spory powiew świeżości w branży wypożyczalni samochodów.

Niezwykły pomysł na biznes Rafała Grzebina

Jak skorzystać z wypożyczalni Mestenza?

Sprawa jest banalnie prosta: rezerwacja samochodu odbywa się telefonicznie lub przez internet. Potem wystarczy jedynie uzgodnić szczegóły i wpłacić kaucję. Samochody mogą być dostarczone w wybrane miejsce. Auta można wypożyczyć nawet na jedną dobę, co jest ciekawą opcją dla wszystkich ludzi, którzy chcieliby przez chwilę poczuć, jak czuje się kierowca BMW 3GT lub Forda Mustanga 5.0 V8 Bullit, zwłaszcza że ceny wypożyczenia są bardzo atrakcyjne. Na dodatek firma Rafała Grabina urządza częste promocje i posiada rabaty (na przykład pierwszy dzień wynajęcia za złotówkę). Możliwe są wypożyczenia długoterminowe. Samochody odznaczają się doskonałym stanem technicznym, posiadają pełne ubezpieczenia AC i OC. Usługa nie zawiera limitów kilometrów.

Warto zajrzeć na stronę internetową wypożyczalni Mestenza, a także poznać się bliżej z właściciela – Rafał Grzebin prowadzi prowadzi wspomnianego wcześniej bloga motoryzacyjnego, jak również konta na Facebooku i Instagramie.

You may also like...