Cierpi na alergie? Wypróbuj te przydatne wskazówki!

Alergie sezonowe są niezwykle powszechną dolegliwością; wielu z nas w pewnym momencie swojego życia zmaga się z alergiami na takie rzeczy jak pyłki.

Jeśli zmagasz się z alergiami, możesz być zaskoczony wiedząc, że dostępnych jest wiele różnych opcji, które pomogą Ci radzić sobie z objawami.Zatrudnij kogoś do koszenia trawnika, jeśli masz alergię. Podczas koszenia pyłki i inne alergeny przelatują przez twoje podwórko, a gdy idziesz do przodu, wchodzisz bezpośrednio w te drażniące. Jeśli koszty są problemem, profesjonalna firma zajmująca się trawnikami nie zawsze jest konieczna. Samo rozpytanie się zwykle daje chętnego lokalnego nastolatka, który doceni szansę zarobienia pieniędzy na wydatki. Jeśli musisz sam skosić trawnik, załóż filtrującą maskę na twarz.Jeśli masz alergie, ważne jest, aby utrzymać wilgotność w domu na minimalnym poziomie. Możesz to zrobić, ustawiając osuszacz w każdym pomieszczeniu, w którym często się znajdujesz. Jedną z gorszych rzeczy dla alergika jest wilgotność, więc trzymaj się od niej jak najdalej.Podczas sprzątania domu unikaj używania miotełek z piór, które są znane z wzniecania wszelkiego rodzaju kurzu i alergenów. Zamiast tego delikatnie przetrzyj powierzchnie domowe jednorazowym środkiem czyszczącym zbierającym brud lub ściereczką z mikrofibry. Gwarantuje to, że nie wypuszczasz w powietrze kłębów kurzu, sierści zwierząt domowych i innych alergenów.Ludzie mogą cierpieć na alergie w każdym wieku. Wielu Baby Boomers dorastało bez dostępu do testów alergicznych i innych zasobów medycznych. Od dziesięcioleci żyją z objawami alergii. Reakcje alergiczne często manifestują się inaczej u seniorów niż u ludzi młodych. Na przykład starsi dorośli mogą odczuwać swędzenie i łagodny obrzęk, ale nie zlokalizowane zaczerwienienie. Info Serwis - Solidna paczka informacji z kraju

W rezultacie wielu zakłada, że ​​przyczyną dyskomfortu jest coś innego niż alergie.

Test alergiczny może pomóc seniorom zidentyfikować alergeny i przeżyć swoje złote lata w pełni.Bądź dobrze nawodniony, aby zwalczać objawy alergii związane z wrażliwością oskrzeli. Niedobór wystarczającej ilości płynów spowoduje wysychanie lub stan zapalny błon śluzowych. Kiedy nie nawadniasz się wystarczająco, wpływasz na swoje oskrzela, ponieważ wytwarzają one śluz, który może Cię denerwować.Aby utrzymać alergie pod kontrolą w pomieszczeniach, powinieneś używać klimatyzatora, aby nie musieć otwierać okien. Powinieneś również rozważyć umieszczenie filtra w klimatyzatorze, aby odfiltrować wszelkie zewnętrzne zanieczyszczenia, które próbują przedostać się do Twojego domu.Jedną z najłatwiejszych rzeczy, które możesz zrobić, jeśli cierpisz na sezonowe alergie, jest wypróbowanie leku przeciwhistaminowego dostępnego bez recepty. Kichanie, swędzenie oczu i katar to objawy alergii sezonowych. Można je złagodzić za pomocą wielu łatwo dostępnych leków. Bądź jednak ostrożny, b] wiele z tych leków przeciwhistaminowych spowoduje senność, więc możesz nie być w stanie prowadzić.Ogranicz swoją ekspozycję na to, co wywołuje objawy alergii. Jeśli odkryjesz, że kurz stanowi problem, pamiętaj o regularnym czyszczeniu i staraj się pozbyć tego, co możesz. Jeśli Twoje zwierzęta sprawiają, że kichasz, kąp je i pielęgnuj przez cały czas. Ponadto odkurzanie i odkurzanie jest bardzo ważne, aby zwierzę również nie sierść.Jeśli masz alergię na lateks, koniecznie trzymaj się z dala od produktów lateksowych. Niektóre rzeczy, które zawierają lateks, to rękawiczki, odzież, prezerwatywy i bandaże. Produkty zastępcze są dostępne, ale warto zapytać farmaceutę, gdzie można je znaleźć. Pamiętaj też, aby przeczytać etykiety ostrzeżeń dotyczących lateksu, które dadzą ci ostrzeżenie.Dla tych, którzy mają dzieci w wieku szkolnym z alergiami, upewnij się, że wiesz, co zrobić w przypadku ciężkich reakcji. Postaraj się, aby Twój pediatra wysłał notatkę wyjaśniającą wszelkie alergie u Twojego dziecka. Zapewnij szkole kilka dawek leku na wypadek sytuacji awaryjnej. Twoje dziecko i jego szkoła powinny również mieć listę zawierającą wszystkie alergeny, które mogą mieć wpływ na Twoje dziecko.Nie musisz akceptować objawów alergii, takich jak łzawienie oczu, katar i trudności w oddychaniu, jako po prostu nieuniknione. Jest wiele rzeczy, które możesz zrobić, aby złagodzić sezonowe alergie; ukrywanie się w środku nie jest już jedyną opcją! Więc wyjdź i ciesz się światem!

You may also like...