Przepływowe podgrzewacze – prosty i tani sposób na ciepłą wodę

Zadaniem elektrycznych przepływowych podgrzewaczy wody firmy Dafi jest zapewnienie ciepłej wody użytkowej w dowolnym miejscu domowej instalacji. Mogą podgrzewać wodę płynącą z kranów lub tę, którą używa się pod prysznicem.

 

Bardzo wysoka uniwersalność montażu i zastosowania

Ta uniwersalność to tylko jedna z wielu zalet urządzeń od lat cieszących się ogromnym powodzeniem w całej Europie. Kupuje je sporo klientów, ponieważ gwarantują wysoką jakość za jednocześnie niewielką cenę. Są bardzo łatwe w montażu i można zakładać je pod dowolnym kątem. Nie wpływa to na pracę podgrzewaczy wody oraz nie przyczynia się do uszkodzenia ich elementów grzewczych, natomiast znacznie ułatwia wybór miejsca, gdzie taki podgrzewacz ma się znaleźć. Tym bardziej że spośród szerokiej oferty można wybrać urządzenie, które będzie znajdować się nad umywalką, pod nią lub obok niej. Może zostać schowane, czy też będzie znajdować się w widocznym miejscu. Urządzenia te są na tyle estetyczne pod względem wyglądu i wzornictwa, że i z tym drugim rozwiązaniem problemu nie będzie.

 

Szeroka gama mocy do wyboru

Tak samo szeroki jest wybór mocy urządzeń. Każdy znajdzie tę odpowiednią do swoich potrzeb — od 3,7 do 11 kW. A pod umywalkowe podgrzewacze wody o mocy 9 i 11 kW mogą jednocześnie ogrzać wodę w dwóch różnych punktach. Na przykład w umywalce i pod prysznicem. Inną metodą jest umieszczenie podgrzewaczy o różnych mocach w pobliżu kilku miejscach pobierania wody. Na pewno jest to tańsze rozwiązanie z punktu widzenia użytkownika niż korzystanie z gazu lub elektrycznego urządzenia pojemnościowego, czyli tak zwanego bojlera.

 

W portfelu jest więcej pieniędzy

Na oszczędności wpływa też możliwość montażu tego typu podgrzewaczy bardzo blisko kranu lub tak zwanej słuchawki prysznica. Dzięki temu ciepła woda:

– poleci szybko,

– nie traci temperatury krążąc w rurach.

Dodatkowo – co też jest bardzo ważne dla portfeli użytkowników — prąd zużywa się tylko po odkręceniu kurka z ciepłą wodą. I można go w każdej chwili zamknąć,. Więc to użytkownik sam decyduje, ile ciepłej wody potrzebuje.

Elektryczne podgrzewacze wody są szczególnie godne polecenia tym gospodarstwom domowym lub firmo posiadającym urządzenia fotowoltaiczne i z nich czerpiących prąd. Wtedy uzyskanie ciepłej wody jest praktycznie darmowe.

 

Długa praca bez żadnych awarii

Użytkowanie podgrzewaczy tej znanej i renomowanej firmy jest całkowicie ekologiczne i zupełnie bezpieczne dla środowiska naturalnego, ponieważ wykonane są one z materiałów, nadających się do recyklingu. Wszystkie objęte są 36-miesięczną gwarancją, poza tym działają bez awarii o wiele, wiele dłużej, ponieważ do ich produkcji wykorzystano materiały z tworzyw sztucznych. W odróżnieniu od metalu one nie korodują.

 

Podgrzewacze nadumywalkowe sprzedawane są zestawach z baterią, wylewką i renomowanym perlatorem obniżającym zużycie wody. Natomiast te do montowania pod lub obok punktu poboru wody wyposażone są w przyłącze i zawór odcinający.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą na stronie https://dafi.pl/przeplywowe-podgrzewacze-wody-dafi

You may also like...