Czy wiesz, że ponad 80% kobiet zmaga się z cellulitem?

Faktem jest, że większość kobiet ma cellulit. Jest jednak również faktem, że większość z nas jest z tego niezadowolona i chcielibyśmy dowiedzieć się, jak się go pozbyć bez całkowitej zmiany naszego życia lub wydania fortuny na nieskuteczne produkty i zabiegi.

Istnieje kilka prostych sposobów, aby zmniejszyć widoczność cellulitu, a ponadto możesz je rozpocząć już dziś. Cellulit jest spowodowany gromadzeniem się tłuszczu, który wsuwa się w górną warstwę skóry, co nadaje tym wgłębieniom wygląd skórki pomarańczowej. Cellulit może pojawiać się niezależnie od kształtu i typu ciała, więc możesz go znaleźć na udach, pośladkach, ramionach lub brzuchu, niezależnie od tego, czy masz rozmiar 36 czy 42. Jest również dziedziczny, więc jeśli twoja mama cierpi z powodu cellulitu, może się okazać, że istnieje większe prawdopodobieństwo, że ty również go dostaniesz.
Ale chociaż możesz nie być w stanie uniknąć tego w pierwszej kolejności, istnieje kilka rzeczy, które możesz spróbować zrobić i poprawić wygląd swojej skóry w dłuższej perspektywie. Chociaż wprowadzenie szczotkowania ciała do codziennej rutyny może wydawać się dużym wysiłkiem, gdy samo znalezienie czasu na nawilżenie jest wystarczająco trudne, korzyści naprawdę mówią same za siebie. A kiedy przyzwyczaisz się do znalezienia dodatkowych pięciu minut na użycie szczotki do ciała, stanie się ona nieodłączną częścią twojego rozkładu dnia.

Upewnij się, że szorujesz przed wejściem pod prysznic, zawsze okrężnymi ruchami, zawsze zaczynając od kostek i zbliżając się do serca. Uważa się, że działanie to poprawia krążenie krwi i drenaż limfatyczny, więc wypróbowanie tego przez kilka tygodni nie tylko usunie suchą skórę, ale zauważysz również prawdziwy wpływ na te nieestetyczne dołeczki. Warto zdecydować się na zabiegi na cellulit warszawa. Trzeba również zauważyć, że kremy na cellulit tylko nieznacznie poprawią wygląd w ramach diety i ćwiczeń, mogą powierzchownie pomóc w korekcji wyglądu, ale nie zdziałają cudów, ponieważ nawet najdroższe kremy nie mogą stopić tłuszczu i usunąć.

You may also like...