Skuteczna terapia zapobiegająca wypadaniu włosów

Peptydowa terapia włosów to krótki zabieg, który zajmuje od 30 do 45 minut, w zależności od zakresu.

W czasie zabiegu stosowany jest specjalny zestaw składników aktywnych, który jest specjalnie dostosowany do skóry głowy. Po zdezynfekowaniu obszaru zabiegowego, składniki aktywne wprowadzane są do skóry głowy za pomocą cienkich igieł, skąd docierają do całej powierzchni włosów.

Skuteczna terapia zapobiegająca wypadaniu włosów

Kliniczne zabiegi na porost włosów

Dla uzyskania optymalnych rezultatów zabieg powtarza się kilka razy w odstępach tygodniowych. Zalecane są regularne wizyty przypominające w celu utrzymania efektu leczenia przez długi czas. Ponieważ jest to zabieg z niewielkimi skutkami ubocznymi, w zasadzie jest odpowiedni dla każdego pacjenta. Mezoterapia to delikatna forma leczenia, która ma niewiele skutków ubocznych. Dzięki wyselekcjonowanym składnikom aktywnym nie tylko pomaga przeciwdziałać wypadaniu włosów, ale także poprawia ogólną strukturę włosów.

Mezoterapia zajmuje bardzo mało czasu, po wprowadzeniu składników aktywnych w skórę głowy możesz wrócić bezpośrednio do codziennych zajęć. Dzięki zastosowaniu cienkich igieł zabieg jest zwykle odbierany jako bezbolesny i nie wymaga uprzedniego znieczulenia. Małe nakłucia nie pozostawiają blizn, mezoterapię można stosować zarówno w celu zahamowania wypadania włosów, jak również jako środek wspomagający przeszczep włosów. Już po pierwszym wstrzyknięciu wielu pacjentów zauważa, że skóra głowy ma lepsze ukrwienie i zatrzymuje się wypadanie włosów. Wypadanie włosów zmniejsza się od trzeciego zabiegu. Po około 2-3 miesiącach zwykle zaczyna się wzmożony wzrost włosów.

Stosowane obecnie zabiegi na porost włosów charakteryzują się bardzo wysoką skutecznością. Dzięki temu możemy nie tylko zatrzymać wypadanie włosów, ale także sprawić, że włosy rosną szybciej, stają się mocniejsze. Zabieg mezoterapii może być stosowany w przypadku mężczyzn oraz kobiet, niezależnie od wieku. Jest to szybki zabieg, który może zostać wykonany w prywatnej klinice, w ten sposób zadbamy o fryzurę. Mezoterapia stosowana jest przez osoby, które cierpią na łysienie spowodowane czynnikami genetycznymi czy też chorobami.

You may also like...