Nie płać ceny naklejki: skorzystaj z tych wskazówek negocjacyjnych

Wiele osób niechętnie kupuje samochód ze względu na trudności, jakich doświadczają inni ludzie podczas zakupów.

Widzą, jak inni stają się zrozpaczeni i sfrustrowani, i decydują się przeciwko całemu procesowi. Prawda jest taka, że ​​kupowanie samochodu nie musi odbywać się w ten sposób, co możesz zobaczyć, czytając porady dotyczące zakupów samochodów w poniższym artykule.Zawsze pytaj sprzedawcę, czy zgodzi się na jazdę próbną. Chociaż niektórzy prywatni sprzedawcy mogą nie oferować Ci szansy na jazdę próbną, jest wielu, którzy to zrobią. Powinieneś spróbować zawrzeć umowę z kimś, kto pozwoli ci zobaczyć, jak działa samochód.Nie popełnij błędu, skupiając się tylko na miesięcznej kwocie płatności, gdy kupujesz samochód. Może to spowodować, że kupisz droższy samochód, niż naprawdę możesz sobie na to pozwolić. Musisz skupić się na całkowitym koszcie samego pojazdu i czy to dobry interes.Dowiedz się o różnych dostępnych gwarancjach. Nie chcesz wydawać kilku tysięcy dolarów na gwarancję, która nie pokryje często występujących napraw. Zamiast tego zrób zakupy poza salonem, aby znaleźć taki, który pokryje naprawy w lepszej cenie.Przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy poświęć trochę czasu na przeczytanie każdej linijki, łącznie z drobnym drukiem. Jeśli na liście znajduje się coś, czego nie rozumiesz, nie podpisuj, dopóki nie otrzymasz odpowiedzi, którą rozumiesz. Niesmakowi sprzedawcy mogą skorzystać z umowy, aby wprowadzić wiele opłat, które nie zostały omówione.Bądź agresywny i asertywny. Nieuchronnie skończysz na negocjacjach ceny swojego pojazdu, więc nie bój się trochę naciskać. Przygotuj się na odejście z salonu, jeśli nie robisz postępów. Zostaw ofertę w spokoju na dzień lub dwa, a następnie ponownie skontaktuj się ze sprzedawcą. Nie płać ceny naklejki: skorzystaj z tych wskazówek negocjacyjnych

Jeśli będą wiedzieć, że chcesz odejść, będą bardziej skłonni zaakceptować Twoją ofertę lub kontrofertę z bardziej rozsądną ceną.Zakup nowego samochodu może wydawać się skomplikowany, jeśli chodzi o ceny.

Zabierz ze sobą iPada lub telefon do sprzedawcy. Możesz przeszukać Internet i znaleźć kalkulatory płatności za samochód, które dadzą Ci znać, jaka będzie Twoja płatność, bez konieczności polegania na dealerze.Planując budżet samochodu, należy dołożyć należytej staranności. Konieczne jest pełne i realistyczne spojrzenie na swój budżet. Nie tylko musisz wziąć pod uwagę płatność za samochód, ale także ubezpieczenie, paliwo i konserwację pojazdu. Nie ma nic gorszego niż posiadanie pojazdu, na którego prowadzenie nie możesz sobie pozwolić.Poszukaj w Internecie zachęt na wybrany samochód. Wielu producentów samochodów oferuje zwrot gotówki lub specjalne finansowanie swoich pojazdów. Dealer nie zawsze poinformuje Cię o tych sprawach z góry. Poświęć trochę czasu na edukację, aby uzyskać najlepszą ofertę, gdy znajdziesz się w salonie.Jeśli kupujesz nowy samochód, możesz zostawić dzieci w domu. Mogą dobrze się bawić jadąc na jazdę próbną lub dwie, ale zwykle będą się nudzić. Utrudni to skupienie się na zadaniu i może skończyć się kosztami.Jak widać z lektury tego artykułu, kupowanie samochodu nie musi być złym doświadczeniem. Jeśli wstrzymywałeś się z zakupem samochodu z powodu złych doświadczeń innych osób, pamiętaj tylko, że kupno samochodu może być dobrą rzeczą. Skorzystaj z porad, uwolnij się od lęków i zacznij kupować samochód.

You may also like...