Zalety mikrodermabrazji z osoczem bogatopłytkowym

Mikrodermabrazja to nieinwazyjna procedura, w której mikroigły są wykorzystywane do redukcji drobnych linii i zmarszczek oraz napinania skóry.

Taki zabieg stymuluje produkcję kolagenu w skórze bez uszkadzania jej powierzchni. Zabiegi mikrodermabrazji można łączyć z różnymi innymi zabiegami i serum, jak osocze bogatopłytkowe, aby zapewnić maksymalną skuteczność korzyści wynikających z produkcji kolagenu, poprzez wywoływanie mikrourazów. Mikrodermabrazja z PRP jest popularną odmianą zabiegu, a także dodatkiem serum na bazie komórek macierzystych, czasami określanym jako Terapia Trifecta.

Zalety mikrodermabrazji z osoczem bogatopłytkowym

Zabieg mikrodermabrazji możemy wykonać w klinice medycyny estetycznej

Proces mikrodermabrazji PRP rozpoczyna się od pobrania krwi pacjenta w celu wytworzenia osocza bogatopłytkowego Najpierw z żyły w ramieniu zostanie pobrana krew, zwykle 5 do 15 mililitrów. Próbka krwi jest następnie umieszczana w wirówce, która izoluje płytki krwi, tworząc stężenie osocza bogatopłytkowego (PRP). Ten etap procesu trwa zwykle 15 minut. Podczas gdy wirówka destyluje PRP, skóra pacjenta zostanie oczyszczona w ramach przygotowań do zabiegu. Na obszar zabiegowy zostanie zastosowany lekki środek znieczulający, aby zapobiec dyskomfortowi podczas zabiegu. Lekarz delikatnie przesunie urządzenie do mikrodermabrazji nad obszarem, który ma być leczony, tworząc w skórze maleńkie otwory wnikające na głębokość około 0,5 do 2 mm.

Następnie lekarz zastosuje obecnie opracowane stężenie PRP. Skóra zacznie być napięta zaraz po sesji. Po zabiegu zaleca się, aby nie zmywać żadnych pozostałości, aby umożliwić dalsze przenikanie PRP przez skórę. Skóra będzie się stopniowo poprawiać w ciągu kilku tygodni, aby uzyskać zdrowy koloryt i teksturę. Celem zabiegu mikrodermabrazji z podaniem osocza bogatopłytkowego jest celowanie w niedoskonałości skóry za pomocą mikrourazów, które powodują uwalnianie czynników wzrostu i uruchamiają proces gojenia się rany, a tym samym produkcję kolagenu i odmłodzenie skóry.

Możemy umówić się na taki zabieg za pośrednictwem strony http://neobeauty.pl. Mikrodermabrazja rozwiązuje takie problemy jak nierówny odcień cery, utrata objętości skóry, drobne linie i zmarszczki, rozszerzone pory, brak elastyczności, blizny. Ten zabieg jest na ogół dobrze tolerowany, ale zaczerwienienie może być widoczne przez 2-3 dni. Skóra może być również ciepła, ściągnięta i swędząca po zabiegu, jednak zwykle ustępuje to w ciągu dwóch dni.

You may also like...