Nowe możliwości konsol PlayStation 5

Gracze konsolowi nie mogą narzekać na brak interesujących gier na platformę PlayStation oraz XBox, oczywiście obecnie kiedy wyszły nowe wersje konsol, przed graczami pojawiają się nowe możliwości.

Z pewnością tytuły które będą powstawały w kolejnych latach, będą mogły wykorzystywać większy potencjał, większą moc obliczeniową oraz lepszą grafikę nowych konsol. Oczywiście dużą popularnością cieszy się PlayStation 5, wielu graczy korzysta z platformy od Sony. Możemy także znaleźć wiele interesujących gier dedykowanych dla PlayStation. Naturalnie gracze poszukują nowych tytułów, ale także chętnie sięgają po starsze gry, również w przypadku PlayStation 5 z pewnością niektóre tytuły sprzed lat zyskają większą popularność. Warto zwrócić uwagę iż najpopularniejsza obecnie tytuły, w które gra największa liczba osób na całym świecie to tytuł sprzed lat, przykładowo takie jak w GTA 5, czy też Wiedźmin, dodatkowo możemy zwrócić uwagę na popularność wielu gier sportowych oraz wyścigowych.

Tajemnicza i wciągająca RPG Bloodborne

Z pewnością jedną z najpopularniejszych gier na platformę PlayStation jest Bloodborne, jest grą z 2015 roku wydana przez FromSoftware jest to klasyczna gra RPG która uznawana jest za godnego następcę gier Dark Souls. Gra nawiązująca do klimatu horroru z pewnością spodoba się osobom które lubią gry typu RPG, lubią rozwiązywać się na różnego rodzaju zagadki, nasz bohater będzie musiał wchodzić różnego rodzaju interakcje z różnymi postaciami, które będą kierowały go do następnych przygód. Naturalnie nasz bohater będzie mógł posiadać odpowiednie uzbrojenie, możemy wyposażyć go w broń białą, może być to tasak, warto oczywiście zwrócić uwagę na bardzo interesujący model walki. W tym przypadku gracz będzie musiał nauczyć się nie tylko jak zadawać obrażenia ale także bardzo umiejętnie stawiać bloki bronić się przed przeciwnikiem. Fabuła gry rozgrywa się w XIX wieku, jest to opowieść o świecie gdzie tajemnicza plaga zamienia ludzi w krwiożercze bestie, będziemy poruszali się po mieście jego różnych zaułkach oraz uliczkach gdzie może czyhać na nas niebezpieczeństwo. W przypadku tej gry silnik został przygotowany specjalnie do współpracy z PlayStation w wersji 4, gra zatem będzie dostępna w rozdzielczości 1080p.

Nowe możliwości konsol PlayStation 5

Persona 5 fantazyjna gra w świecie Manga

Oczywiście w przypadku gier na PlayStation mamy do wyboru bardzo wiele tytułów, może być to także bardzo popularna gra Persona 5, która została wydana w kwietniu 2017 roku, jest to RPG w stylu Manga która toczy się w współczesnym Tokio. Główny bohater gry jest uczniem szkoły średniej, który trafia do policyjnej kartoteki z nie swojej winy, zostanie wówczas wysłany do Tokio do swojej rodziny gdzie zaczyna naukę w nowej szkole. Początkowo nie może się odnaleźć jako nowy uczeń, znajduje jednak przyjaciela który pomoże mu odnaleźć się w nowych społecznościach. Bohaterowie gry przenoszą się do surrealistycznego świata wirtualnego, w którym będą toczyły się wszystkie przygody. Oczywiście jest to gra w dużej mierze przygodowa, ale także będziemy musieli zapoznawać się ze światem, wchodzić w różnego rodzaju interakcje z różnymi bohaterami, którzy będą kierowali nas do kolejnych etapów gry. Będziemy mogli zapoznać się z wieloma lokalizacjami w Tokio, może być to oczywiście szkoła ale także różnego rodzaju restauracje, salony gier czy kina, miejsca w których zazwyczaj przybywają nastolatkowie. Będziemy mogli także eksplorować tajemnicze wirtualne światy, gdzie będziemy mogli przeżywać przygody i zdobywać nowe łupy, będą czekały na nas różnego rodzaju pułapki, dlatego też będziemy musieli zachować czujność, w grze spotkamy różnego rodzaju mitologiczne demony.

Potencjał konsoli PlayStation 5

Bardzo duży wybór gier na platformę PlayStation powoduje iż zyskuje ona bardzo dużą popularność pośród graczy, z pewnością będziemy mieli tutaj do wyboru różne gry od RPG poprzez gry przygodowe po strzelanki i szybkie gry akcji. Nadchodzące ps5 gry z pewnością pozwolą nam wykorzystywać potencjał drzemiący w najnowszej wersji konsoli. Z pewnością gracze czekają na tytuły które będą zaskakiwać niecodzienną grafiką, najnowszymi rozwiązaniami które do tej pory nie były stosowane na konsolach. Zastosowana nowoczesna technologia pozwoli na lepsze wykorzystanie silników gier. Niektóre gry mogą zyskać nową świeżość, nową grafikę która będzie dostosowana do PlayStation 5, dlatego też wielu graczy będzie mogło powrócić do swoich ulubionych tytułów sprzed lat.

You may also like...