Potrzebujesz porady dotyczącej telefonu komórkowego? Przeczytaj to

Aby być na bieżąco z nowoczesną technologią, ważne jest posiadanie późnego modelu, sprawnie działającego telefonu komórkowego.

Niezależnie od tego, czy planujesz kupić nowy telefon, czy dokonać zmian w istniejącym telefonie, musisz mieć solidne informacje. Zawarte tutaj informacje powinny być dla Ciebie bardzo przydatne.Od czasu do czasu wyłączaj swój telefon komórkowy. Może to zwiększyć wydajność telefonu, jeśli będzie to robić co kilka dni.Nie zapomnij co jakiś czas wyłączyć smartfona. Nie zostawiałbyś swojego domowego komputera przez cały czas bez okazjonalnego restartu. Smartfony są bardziej wyrafinowane niż telefony z przeszłości. Wszystkie ich aplikacje i różne programy muszą być od czasu do czasu uruchamiane ponownie.Bądź bardzo ostrożny w przypadku przedłużonej gwarancji. Często to tylko strata pieniędzy. Szanse są dobre, że jeśli twój telefon komórkowy się zepsuje, stanie się to, gdy oryginalna gwarancja producenta będzie nadal działać. Istnieje również duża szansa, że ​​przejdziesz na nowy telefon, zanim rozszerzona gwarancja będzie przydatna.Jeśli spędzasz dużo czasu na SMS-ach, rozmowach i korzystaniu z Internetu na telefonie komórkowym, powinieneś pomyśleć o wykupieniu abonamentu bez limitów. Może to kosztować nieco więcej niż plan, który obecnie posiadasz, ale nie będziesz już musiał martwić się wydawaniem ton na opłaty za nadwyżki.Poznaj przepisy dotyczące telefonów komórkowych w swoim stanie, jeśli chodzi o prowadzenie pojazdu. W wielu stanach pisanie przez telefon komórkowy i prowadzenie samochodu jest nielegalne. Nawet jeśli jest to technicznie legalne w twoim stanie, nadal nie jest to dobry pomysł. Wiele wypadków zdarza się z powodu wiadomości tekstowych. Moje 4 Ściany - Wykończ dom lub mieszkanie razem z nami!

Jeśli musisz się komunikować, zadzwoń za pomocą zestawu głośnomówiącego lub zjedź z drogi, aby wysłać SMS-a.Aby wydłużyć czas ładowania telefonu komórkowego, nie zostawiaj telefonu włączonego w wibracje.

Są miejsca, w których po prostu nie chcesz wyłączać telefonu. Jeśli zamierzasz być w miejscu, w którym nie chcesz, aby Twój telefon był słyszalny, rozważ ustawienie niskiego poziomu głośności dzwonka. Pozostawienie telefonu włączonego w wibracje powoduje znaczne zużycie baterii.Jeśli używasz w domu tylko telefonu komórkowego z Wi-Fi, możesz rozważyć rezygnację z tego drogiego planu transmisji danych dołączonego do smartfona. Jasne, że to nie jest dla wszystkich. Ale jeśli używasz tego telefonu tylko do rozmów, to po co płacić dodatkowe (i drogie) koszty transmisji danych?Nowoczesne baterie litowe do telefonów komórkowych w niczym nie przypominają starych akumulatorów NiCd lub NiMH, a metody ich ładowania nie są takie same. Nie dopuść do całkowitego rozładowania baterii telefonu komórkowego przed jej naładowaniem. Ładowanie akumulatora, gdy jest on rozładowany w 1/4 do połowy, w rzeczywistości przedłuży jego żywotność.Im słabszy sygnał, tym szybciej wyczerpie się bateria. Twój telefon komórkowy musi ciężej pracować, aby odebrać słabszy sygnał, co oznacza, że ​​bateria szybciej się wyczerpie. Aby wydłużyć czas pracy baterii, wyłączaj telefon, gdy znajdujesz się w miejscach o słabym zasięgu i słabym sygnale.Jeśli obawiasz się, że Twój telefon się wyłączy, gdy jesteś poza domem, nie używaj żadnych niepotrzebnych funkcji. Unikaj grania w gry i używania aparatu w telefonie. W szczególności należy unikać robienia zdjęć z lampą błyskową. Może to spowodować prawdziwe zużycie baterii.Telefony komórkowe są bardzo przydatne. Odpowiednie aplikacje i specyfikacje oraz doskonała bateria są bardzo ważne. Te wskazówki będą ogromną pomocą w Twoich poszukiwaniach.

You may also like...