Romantyczny wieczór we dwoje, który ożywi Twój związek

Czujesz, że do Twojego związku wkrada się nuda? Chcesz coś z tym zrobić, ale czekasz na odpowiedni moment? Wspólne chwile we dwoje połączone z odrobiną pikanterii nie muszą być zarezerwowane wyłącznie na specjalne okazje takie jak rocznice, Walentynki czy Dzień Kobiet. Równie dobrze może to być przyszły piątek. Niezależnie od tego kto niespodziewanie zainicjuje spontaniczny romantyczny wieczór, z pewnością będzie to miłym zaskoczeniem dla Twojej drugiej połówki i pobudzi Wasze zmysły. Co ważne, taka inicjatywa wcale nie musi wymagać wielu przygotowań i nakładu pracy. Pamiętaj, gest jest tym, co często liczy się najbardziej.

Zacznij od relaksu

Są dni, gdy jedyne czego potrzebujemy po ciężkim, stresującym dniu pracy to rozmowa z ukochaną osobą. Czemu by jednak nie połączyć wytchnienia psychicznego z fizycznym? Nasze ciało i umysł nieustannie na siebie oddziaływają i oba aspekty zasługują na naszą troskę. Przygotuj dla swojej partnerki lub partnera relaksującą, gorącą kąpiel, najlepiej z dodatkiem olejków i soli morskich. Jeśli tego nie posiadasz, płyn do kąpieli powinien być wystarczający, by stworzyć zadowalającą ilość piany. Obowiązkowo pamiętaj też o świecach zapachowych! Stworzą one romantyczną atmosferę i ukoją zmysły. Po takim zabiegu, otulcie ciało miękką i ciepłą podomką lub szlafrokiem, co pozwoli utrzymać i przedłużyć uczucie odprężenia. To chwila tylko dla Was, korzystajcie więc z niej w pełni. To, w jakim tempie przystąpicie do dalszej części wieczoru, zależy tylko od Was. Być może będziecie chcieli wkomponować w ten etap wspólny posiłek? Możesz postawić na Waszą ulubioną potrawę lub spróbować czegoś całkiem nowego.

Dodaj zmysłowości w sypialni

Gdy temperatura między Wami zacznie wzrastać – za sprawą afrodyzjaków czy niekoniecznie – możecie przenieść się w kierunku sypialni. Aby jednak ta chwila była bardziej wyjątkowa, postarajcie się nadać jej charakteru rytuału. Nowa ekskluzywna bielizna sprawdzi się tu idealnie jako urozmaicenie dla Was obojga. Jeśli to mężczyzna inicjuje wieczór, poświęć chwilę na wręczenie partnerce prezentu. W końcu kto nie lubi dostawać upominków, prawda? Będzie to miła niespodzianka, a intymny charakter gestu z pewnością wprawi ją w romantyczny nastrój. Jeśli zaś to Panie stoją za organizacją wspólnych chwil, upewnijcie się, że założycie coś, czego Wasz ukochany wcześniej nie widział i koniecznie odpowiednio to zaprezentujcie. Koronkowa halka, satynowa koszulka, a może seksowny komplet bielizny? Delikatny materiał podkreślający Twoje wdzięki doda Ci pewności siebie, a jego zaintryguje i rozpali jego wyobraźnię.

Jeśli natomiast oboje jesteście po prostu zmęczeni trudami minionego tygodnia… nie szkodzi! Pozostańcie w swoich szlafrokach i oddajcie się relaksowi w ramionach ukochanej osoby, nawet jeśli będzie to na kanapie przed telewizorem. Każdy z nas jest inny i ma inne potrzeby zależnie od sytuacji. My oferujemy Ci szeroki przekrój możliwości – wybór należy do Ciebie.

Artykuł powstał przy współpracy z producentem damskiej bielizny dkaren.pl.

You may also like...