Strzelnica w Krakowie – którą z nich najlepiej wybrać?

Strzelnica to świetne miejsce na spędzenie wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi. To dobry pomysł dla każdego kto lubi adrenalinę i pragnie zaznać nowych wrażeń. Którą strzelnicę w Krakowie wybrać? Na jaką postawić?

GoToShoot

Pierwszą propozycją dla odważnych osób jest strzelnica GoToShoot, którą stworzyli pasjonaci broni palnej. W tym miejscu znajdują się doświadczeni instruktorzy, strzelcy, żołnierze wojsk specjalnych i zawodnicy strzelectwa sportowego, którzy z pewnością nauczą nas, jak posługiwać się bronią. W tym miejscu organizowane są także imprezy firmowe, kursy i szkolenia, a nawet eventy różnego typu. Osoby bez doświadczenia z powodzeniem skorzystają ze strzelania rekreacyjnego w formie pakietów. Głównym obiektem jest tutaj strzelnica Pasternik w Krakowie, gdzie wygodnie dojedziemy oraz skorzystamy ze sprawdzonych warunków obiektu. 

Cracow Shooting Academy

Kolejną opcją jest Cracow Shooting Academy – strzelnica znajdująca się 6 km od centrum miasta. Wizyta w takim miejscu z pewnością zapewni nam nowy szereg doświadczeń, które pozostaną w naszej pamięci. Wymagana jest rezerwacja, gdyż chętnych jest bardzo dużo. Dawniej strzelnica znajdowała się w Krakowie-Pasterniku, aktualnie korzysta z nowej odsłony i jeszcze większego komfortu. W ofercie znajdują się ciekawe pakiety strzeleckie, przygotowanie do strzelania, przedstawienie kwestii dotyczących bezpieczeństwa, a nawet możliwość robienia zdjęć i nagrań podczas strzelania. Nauczymy się tutaj sporo o broni i odczujemy niezwykłą atmosferę tej strzelnicy. Co ciekawe, miejsce to jest najwyżej ocenianą strzelnicą w Polsce na Trip Advisor. 

Top Gun

Znaną strzelnicą krakowską jest również Top Gun – otwarta strzelnica znajdująca się przy obwodnicy Krakowa. Pakiety indywidualne i grupowe należy rezerwować z wyprzedzeniem. Ponadto, skorzystamy tutaj z każdego rodzaju broni strzeleckiej zawartej w pakiecie i amunicji (pod opieką instruktora) bez żadnych dodatkowych opłat, tak samo jak z ochronników wzroku i słuchu. Top Gun to dobra opcja dla każdego, kto nie boi się mocnego odrzutu i chce doświadczyć czegoś wyjątkowego oraz niezapomnianego. Wśród wielu pakietów każdy z nas z pewnością znajdzie coś dla siebie. Instruktorzy na każdym kroku dbają o komfort użytkowników, wspierając ich i przekazując najważniejsze kwestie, o których warto pamiętać. 

Wybór strzelnicy zależy od naszych własnych preferencji i tego, jakie wrażenia nas interesują. Każda w powyższych opcji ma szereg zalet, które pozwolą nam doświadczyć czegoś nowego.  

You may also like...