Samochody ciężarowe i dostawcze DAF

Jedną z najbardziej znanych firm produkujących samochody ciężarowe jest firma DAF, oczywiście w tym przypadku możemy zakupić samochody które będą posiadały różne rodzaje zabudowy, z pewnością wybór samochodów dostawczych będzie bardzo szeroki.

Mogą być to pojazdy przeznaczone do przewożenia standardowych towarów ale także przykładowo chłodnie czy też samochody przystosowane do przewozu towarów sypkich, mogą być to wywrotki, różne samochody które będą miały zastosowanie w budownictwie.

Samochody ciężarowe i dostawcze DAF

Co sprawia że samochody ciężarowe DAF są tak popularne?

Warto zwrócić uwagę iż samochody DAF posiadają zgodność z emisją Euro 6, oznaczać to że ciężarówki tego typu emitują niskie zanieczyszczenia, dodatkowo warto zwrócić uwagę iż silniki są dość ekonomiczne, z pewnością będzie przekładało się to na koszty użytkowania, możemy w tym przypadku liczyć także na dużą bezawaryjność, dzięki czemu serwisowanie samochodów ograniczone jest do minimum. Oczywiście jest to duża zaleta, dlatego też auta DAF wybierane są przez firmy zajmujące się spedycją i logistyką.

Naturalnie firma posiada także samochody ciężarowe, ciągniki siodłowe, które mogą bardzo dobrze służyć na długich trasach, posiadają one wygodne kabiny. Warto zwrócić uwagę na możliwość ustawiania fotela kierowcy we wszystkich płaszczyznach, dodatkowo możemy ustawić także kierownicę. Na uwagę z pewnością zasługuje automatyczna klimatyzacja, bardzo dobrej jakości skrzynie biegów manualne oraz automatyczne. Dodatkowo także kierowca będzie miał wiele miejsca za siedzeniami gdzie będzie mógł się przespać, odpocząć w czasie podróży.

Warto zwrócić uwagę iż samochody ciężarowe DAF mogą posiadać 2, 3 lub też 4 osie w zależności od potrzeb, konfiguracji. Dodatkowo także możemy zakupić je z silnikami o różnej mocy, które mogą posiadać ponad 500 KM. Jest to bardzo dobra oferta jeżeli poszukujemy auta które będzie na co dzień często wykorzystywane, będzie jeździło na długich trasach, Dzięki nowoczesnej technologii będzie ono ekonomiczne ale także wygodne.

You may also like...