Ochrona lakieru samochodowego jest bardzo ważna

Detailing poprawia wygląd samochodu, niezależnie od jego stanu, ale istnieje różnica pomiędzy czyszczeniem i regeneracją, a renowacją auta, i należy o tym pamiętać.

Komfort i wygoda to prawdopodobnie największe korzyści, jakie ta usługa może przynieść kierowcom i właścicielom pojazdów. W tej operacji detailer najpierw dokładnie umyje, wysuszy i odbije glinką cały pojazd, by usunąć wszelkie zabrudzenia i pozostałości. Następnie ręcznie nakłada się wosk, a po wyschnięciu wosku profesjonalista wypoleruje powierzchnię, aż będzie idealnie błyszcząca.

Ochrona lakieru samochodowego jest bardzo ważna

Profesjonalne produkty do ochrony i utwardzania lakieru prospray

Woskowanie zapewnia samochodowi dodatkową warstwę ochrony przed zanieczyszczeniami drogowymi, takimi jak między innymi piasek, sól drogowa i wióry kamienne. Jeśli po wizycie w tradycyjnej myjni samochodowej znalazłeś pozostałości smoły i owadów na zewnątrz samochodu, zawsze możesz zadzwonić do specjalisty, który zapewni usługę detailingu i pozbędzie się takich zabrudzeń. Polega na zastosowaniu specjalistycznych produktów do rozkładania silnych zanieczyszczeń. Te specjalistyczne produkty połączone z mocą odkurzacza parowego oraz polerki sprawią, że twój samochód znów będzie wyglądał jak nowy. Można również użyć produktów prospray do ochrony lakieru.

Jeśli korzystałeś z usług myjni samochodowych lub używałeś starych ręczników do czyszczenia i suszenia pojazdu, istnieje duże prawdopodobieństwo, że na lakierze są ślady i drobne rysy, a także zawirowania. Usuwanie takich wirów obejmuje użycie maszyny do czyszczenia, polerowania i nakładania wosku, nadal można to zrobić za pomocą ruchomej jednostki do detalowania lub spróbować usunąć je ręcznie. Warto zadbać o odpowiednią ochronę lakieru produktami takimi jak
prospray, które zapewniają warstwę na lakierze i zapobiegają powstawaniu zarysowań i zanieczyszczeń.

Produkty prospray są doskonałym rozwiązaniem, jeśli chcemy, aby lakier na naszym samochodzie zawsze wyglądał doskonale. Możemy je znaleźć w postaci lakierów bezbarwnych, utwardzaczy, podkładów do różnych powierzchni czy rozcieńczalników lakierniczych.

You may also like...