Niania – dobra opcja pracy we Wrocławiu

Stanowisko opiekunki dziecięcej jeszcze kilka lat temu, było niszowym zajęciem, nawet w tak dużym mieście pracy jak Wrocław. Pomimo tego, że nianie zawsze były bardzo potrzebne, nie zarabiały dużo. Aktualnie gdy rodzice więcej zarabiają i skupiają się na karierze, są w stanie opłacać wymagające opiekunki, aby zapewnić przyjemny i pożyteczny czas swoim dzieciom.

 

Niania poszukiwana – ciekawa praca we Wrocławiu

Współczesna opiekunka dla dziecka powinna znać język angielski, ponieważ często obcokrajowcy pracujący we Wrocławiu potrzebują wsparcia w opiece nad dziećmi. Praca niani to nie tylko pilnowanie, aby dziecku nic się nie stało przy włączonym telewizorze. Teraz to bieganie z dziećmi na dodatkowe zajęcia, odrabianie lekcji, kreatywne zajęcia, nauka języka, wyjścia na spacery, do kina i wszędzie tam, gdzie dziecko ma ochotę pójść. Sporo pożytecznego z przyjemnym. Dobra niania, potrafi wynegocjować sobie całkiem fajny etat i utrzymywać się w danej rodzinie latami. Na portalach internetowych sporo jest ofert pracy dla opiekunek (zerknij choćby na https://www.gowork.pl/praca/wroclaw;l). Dobra niania to człowiek bardzo poszukiwany do pracy we Wrocławiu.

Agencje opiekunek oferują pracę we Wrocławiu

Kobieta, bo najczęściej to one zostają nianiami, może na własną rękę znaleźć stałą rodzinę do współpracy, ale także może zgłosić się do agencji niań. Są to firmy zrzeszające w swoich szeregach nianie do stałej współpracy, ale także opiekunki na czas choroby dziecka czy na wieczorne wyjścia rodziców. Taka praca we Wrocławiu ma bardziej charakter dorywczy, ale stawki są znacznie wyższe niż w przypadku pełnego etatu. Także firmy animacyjne, które zazwyczaj są od zabawiania dzieci na imprezach, oferują usługi opieki na czas wyjścia rodzica. Znane wrocławskie firmy animacyjne to Słonik Animacje, Animatorka Nastazja, Kaczki Dziwaczki, KozaLab, Trampolina Zabawy, Nanny Bell czy Klaun Aludka. Możliwości zatrudnienia dla niani jest szereg, a zapotrzebowanie ciągle rośnie.

 

You may also like...