Wskazówki dotyczące zielonej energii, o których musisz wiedzieć

Jeśli nie skorzystałeś z okazji, aby wprowadzić do swojego życia zieloną energię, tracisz.

Zielona energia jest tańsza, bezpieczniejsza i czystsza niż tradycyjne źródła energii, a także może z czasem zaoszczędzić pieniądze. Oto kilka naprawdę sprytnych sposobów, aby zacząć wykorzystywać zieloną energię na swoją korzyść.Rząd udostępnił społeczeństwu dotacje na inwestycje w energię odnawialną. Aby dowiedzieć się, jakie programy są dostępne w Twojej okolicy, skontaktuj się z lokalnym samorządem. Możesz kwalifikować się do instalacji wiatrowej lub słonecznej przy niewielkich kosztach lub możesz użyć jej jako odliczenia od podatków.Możesz skorzystać z energii słonecznej bez inwestowania w kosztowną instalację. Wystarczy zwrócić uwagę na rozmieszczenie okien, docieplenie i zagospodarowanie terenu. Pozbądź się drzew, które rzucają cień na Twój dom, dodaj więcej okien, jeśli pomieszczenie jest zbyt ciemne i izoluj ściany, aby zatrzymać ciepło słoneczne.Postaw na zieloną przerwę na kawę, przynosząc własną filiżankę. Jeśli zwykle zamawiasz Tall Latte w Starbucks, weź ze sobą wysoki kubek do kawy wielokrotnego użytku. Za każdym razem, gdy prosisz ulubioną kawiarnię o wymieszanie napoju we własnej filiżance, pomagasz zazieleniać swoje środowisko.Dobrym punktem odniesienia do określenia, ile energii może wytworzyć nowy system słoneczny, jest liczba godzin nasłonecznienia w zimie. Zapobiega to wszelkim nieoczekiwanym efektom z miesięcy zimowych i zapewnia przewagę w grze w miesiącach letnich. Powinieneś jednak uwzględnić również wszelkie zwroty, które otrzymasz od swojego przedsiębiorstwa energetycznego za nadwyżkę energii wytworzonej latem!Nie próbuj instalować generatora wiatrowego na małej działce. Po pierwsze, najprawdopodobniej otrzymasz skargi od sąsiadów, ponieważ wydajna turbina wiatrowa musi znajdować się co najmniej 30 stóp nad ziemią. Po drugie, potrzebujesz około akra ziemi, aby zapewnić niezakłócony przeważający wiatr.Przyjrzyj się używaniu recyklingowanych lub ładowalnych baterii w przypadku przedmiotów, które wymagają baterii. Wyprodukowanie baterii jednorazowych kosztuje dużo pieniędzy, a ponadto zawierają toksyczne chemikalia, które są szkodliwe dla środowiska. Wskazówki dotyczące zielonej energii, o których musisz wiedzieć

Przechodząc na baterie z recyklingu lub akumulatory, będziesz trzymać te chemikalia z dala od naszego środowiska.Używaj akumulatorów.

Chociaż początkowo mogą kosztować trochę więcej, na dłuższą metę zaoszczędzą ci dużo pieniędzy. Akumulatory mogą być używane setki razy i należy je wymieniać tylko co około pięć lat. Kolejną korzyścią jest to, że nie umieszczasz na wysypisku żrących baterii.Dokonaj niewielkich zmian, jeśli nie masz dużo pieniędzy do zainwestowania lub nie masz dostępu do potrzebnych zasobów. Zaopatrz się w małą instalację słoneczną, która zapewni zasilanie tylko dla jednego pomieszczenia, i zdobądź kilka ogniw słonecznych do ładowania np. telefonu komórkowego i innych urządzeń.Weź krótsze prysznice, aby uzyskać większe korzyści z zielonej energii w swoim domu! Ogrzewanie ciepłej wody stanowi prawie 14% zużycia energii w przeciętnym gospodarstwie domowym, a to naprawdę może się sumować. Ograniczenie czasu spędzonego pod prysznicem będzie korzystniejsze dla środowiska i Twoich rachunków za energię!Zainwestuj w energię słoneczną dla swojego domu. Dodanie kilku paneli słonecznych do dachu może w rzeczywistości obniżyć koszty ogrzewania lub chłodzenia domu nawet o 50%! Porozmawiaj z profesjonalistą o tym, gdzie najlepiej je zainstalować na dachu, ponieważ umiejscowienie jest bardzo ważne, aby uzyskać optymalną ilość bezpośredniego światła słonecznego.Teraz, po zapoznaniu się ze wskazówkami zawartymi w tym artykule, upewnij się, że z nich korzystasz. Kiedy to zrobisz, przekonasz się, że zielone życie może być łatwe, a zielona energia jest pod wieloma względami preferowana. Podejmij działanie i już dziś zacznij wprowadzać zieloną energię w swoje życie!

You may also like...