Automat oddechowy Apeks MTX R Sidemount

Niezawodność, nowoczesność, wiele różnych funkcji i zapewnienie pełnego bezpieczeństwa. Tak w skrócie można na pewno powiedzieć o sprzęcie, jakim jest automat oddechowy o nazwie Apeks MTX R Sidemount.

Tenże model automatu oddechowego powstał na podstawie innego sprzętu testowanego przez Jednostki Nurkowania Eksperymentalnego Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych. To aspekt, który stawia ów sprzęt jako jeden z tych najlepszych, na który warto postawić. To, na co w głównej mierze należy tu zwrócić uwagę, to możliwość bezproblemowego korzystania z owego aparatu nawet poniżej głębokości 60 metrów. To element, z którym na pewno nie będziemy mieli do czynienia w żadnym innym aparacie oddechowym dostępnym w sprzedaży. Specjalny system zapobiega osadzaniu się lodu wokół membrany, a tym samym powoduje, że aparat może pracować bez zakłóceń na owych dużych głębokościach.

Wydajność termiczna jest tutaj zapewniona przez specjalny kuty korpus. W urządzeniu zastosowano obrotowy wąż, dzięki czemu osoba nurkująca ma znacznie większą swobodę ruchu. Aparat można stosować w bardzo wielu różnych wodach, na różnych głębokościach, a tym samym jest on bardzo uniwersalny.

Zasadniczo nadaje się on do użycia przez osoby doświadczone w nurkowaniu. Przede wszystkim bowiem osoby bez doświadczenia nie powinny schodzić poniżej pewnej granicy, a to głównie do tego celu jest przeznaczony ten model aparatu oddechowego. Cena oczywiście jest dosyć wysoka, aczkolwiek z uwagi na szczególne przeznaczenie oraz bardzo duże możliwości w nurkowaniu, owa cena wcale nie jest aż tak zaporowa i dzięki temu dostępność do owego aparatu leży w gestii większości osób kochających nurkowanie w jakichś niezwykłych wodach. Dzięki informacjom zawartym na stronie internetowej http://www.bestdivers.pl/sklep/apeks-mtx-r-octopus-mtx-r/ możemy znacznie bliżej poznać szczegóły związane z tym sprzętem. Tym samym owe informacje mogą nas przekonać do tego, aby zdecydować się na zakup tego profesjonalnego aparatu oddechowego.

You may also like...