Dysk Google wygodny dysk wirtualny

Dysk Google został uruchomiony zaledwie sześć lat temu, obecnie cieszy się bardzo dużym uznaniem użytkowników. Usługa przechowywania plików ma ponad 800 milionów aktywnych użytkowników każdego miesiąca i ponad trzy miliardy plików przesyłanych każdego dnia.

Zamiast przerzucać wszystkie pliki na Dysku Google, można szukać dokładnie tego, czego potrzebujesz, dzięki opcjom na pasku wyszukiwania. Koniec spóźniania się na spotkania, ponieważ zapomniałeś, gdzie złożyłeś prezentację. Twój dokument jest automatycznie aktualizowany online za każdym razem, gdy wprowadzasz zmiany na Dysku Google. Najlepsze w Dysku Google jest to, że umożliwia dodawanie komentarzy, sugestii i oznaczanie adresów e-mail w plikach udostępnianych zespołowi. Decydując się na otrzymywanie powiadomień e-mail o tych aktualizacjach, możesz być na bieżąco z wszelkimi zmianami wprowadzonymi w dokumentach bez konieczności otwierania aplikacji. Opcja Dysku Google, aby otworzyć je w Dokumentach Google, ma automatyczne optyczne rozpoznawanie znaków. Oznacza to, że w ciągu kilku sekund otrzymujesz dokument z oryginalnym plikiem i tekstem gotowy do sformatowania i użycia tam, gdzie jest potrzebny. Rozszerzenie Office Editing for Docs, Sheets and Slides Chrome to funkcja ratująca życie, gdy ktoś wyśle Ci dokument Word lub arkusz kalkulacyjny Excel.

Za pomocą kilku kliknięć Dysk Google konwertuje plik do formatu Google, jeśli pracujesz z kimś w tym samym dokumencie Dysku Google, możesz rozmawiać na czacie w czasie rzeczywistym, zadawać pytania, wymieniać się pomysłami lub rozmawiać przez przemyślenia. A jeśli musisz przełączyć się na inne narzędzie przez kilka minut, będziesz otrzymywać powiadomienia o nowych wiadomościach czatu bezpośrednio na karcie przeglądarki. Narzędzie Google do tworzenia kopii zapasowych i synchronizacji umożliwia automatyczne przesyłanie i przechowywanie plików (i wszelkich wprowadzonych do nich zmian, oczywiście) z komputera, dzięki czemu można uzyskać do nich dostęp z dowolnego innego urządzenia za pomocą Dysku Google. Świetny sposób na zrobienie jednej z tych dodatkowych kopii danych, które naprawdę powinieneś mieć. Jeżeli nie wiesz jak udostępnić dysk google, w sieci można znaleźć wiele informacji na temat dysków wirtualnych.

You may also like...