Kurtki i płaszcze na zimne dni

Niewiele warstw zewnętrznych odzieży jest tak wszechstronnych jak płaszcz

Jest to od wielu lat podstawowy element odzieży, a jego elegancki urok i styl są dowodem wszechstronności. O ile nie jest celowo za duży w stylu oversize, płaszcz powinien wygodnie przylegać do wszystkiego, co masz na sobie, ale nie może być za ciasny, nie powinien też wisieć jak koc na ramionach. Dobrze dobrany płaszcz powinien również pasować do pozostałych elementów garderoby, prawdopodobnie oznacza to kolory takie jak granat, wielbłąd lub czerń. Ponieważ te kolory pasują do wszystkiego, od dżinsów po eleganckie ubrania, możesz nosić ten sam płaszcz każdego dnia tygodnia, jeśli zajdzie taka potrzeba. Świadomość, że możesz nosić swój płaszcz prawie ze wszystkim, jest komfortowa, biorąc pod uwagę, że prawdopodobnie może on kosztować więcej niż cokolwiek innego w twojej garderobie. Pierwszym zadaniem płaszcza czy kurtki jest zapewnienie ciepła i suchości, a jednocześnie eleganckiego i stylowego wyglądu.

Kurtki i płaszcze na zimne dni

Wybierz płaszcz z wełny o gładkim wykończeniu, a kurtki pikowane i dobrze ocieplone. Pamiętaj, że dłuższe modele zapewnią zdecydowanie lepszą ochronę przed chłodem i wiatrem, niż krótkie.

Zimą noszenie wielu warstw jest kluczowe, ale to nie znaczy, że nadal nie możesz wyglądać elegancko i modnie. Jeśli masz odpowiedni styl płaszcza, sprawdzi się on nie tylko do chodzenia do pracy i z powrotem. Różne modele płaszcza ni muszą być tylko na formalne okazje i równie dobrze wyglądają, gdy są noszone na co dzień. Swetry i bluzki w szczególności stanowią luźną przeciwwagę dla ich struktury. Odpowiednio dobrane akcesoria mogą poprawić nawet najprostszy wygląd, zwróć uwagę na szaliki i czapki w żywych kolorach, jeśli chcesz dodać charakteru prostej kurtce w stonowanych barwach. Kurtki i płaszcze możesz kupić w sklepie internetowym na stronie https://brendi.pl. Dobór zimowej garderoby nie jest niestety tak proste, jak mogłoby się wydawać, w szczególności, kiedy kupujemy nowy płaszcz czy kurtkę. Okrycie wierzchnie musi zatrzymywać ciepło, chronić przed wiatrem i deszczem, ale musi również odprowadzać wilgoć i nie zmieniać cię w puszystego bałwanka.

You may also like...