W jaki sposób należy dbać o doczepiane włosy

Przedłużenia z prawdziwych włosów ludzkich zapewniają najbardziej naturalny wygląd fryzury.

Są one niezwykle miękkie oraz z połyskiem i ruchem, którego nie da się łatwo odtworzyć we włosach syntetycznych. Nie ma nic równego w dotyku, wadze i ruchu dobrej jakości ludzkich włosów, są one również niezwykle wszechstronne. Doczepki z włosów ludzkich można przycinać i stylizować zgodnie z własnymi upodobaniami, a przy odpowiedniej pielęgnacji są one trwalsze niż włosy syntetyczne i mogą nam służyć latami. Oczywiście doczepiane pasma z naturalnych włosów ludzkich są droższe niż włosy syntetyczne, jednak wszechstronność ich zakładania i dobierania fryzur oraz zabiegów pielęgnacyjnych i stylizacji, jakim można je poddawać sprawiają, że jest to opłacalna inwestycja. Ludzkie włosy doczepiane mogą być farbowane, utrwalane i stylizowane tak jak własne włosy przy zachowaniu minimum ostrożności. Można je również myć, nakładać odżywki, suszyć i używać na nich ciepłych narzędzi do stylizacji bez ryzyka uszkodzenia czy zniszczenia włosów. Przedłużanie włosów ludzkich ma różne tekstury, dzięki czemu można bardzo dokładnie dopasować teksturę własnych włosów. W jaki sposób należy dbać o doczepiane włosy

Możemy zazwyczaj wybierać doczepki z włosów prostych, falowanych czy kręconych w różnych wersjach kolorystycznych i farbowanych na różne sposoby.

Przy odpowiedniej pielęgnacji przedłużenia z włosów ludzkich mogą być używane przez wiele lat bez żadnych problemów. Doczepianie ludzkich włosów jest świetne i może wyglądać niezwykle naturalnie. Podobnie jak swoje prawdziwe włosy, doczepki z włosów ludzkich należy okresowo myć i głęboko pielęgnować za pomocą odżywek. Nie jest to jednak problem, ponieważ zajmuje to tylko chwilę, a następnie odkładamy takie włosy do wysuszenia na ręczniku. Możemy jednak dosuszyć doczepiane włosy za pomocą suszarki do włosów. Przedłużenia do włosów syntetyczne są wykonane ze sztucznych włókien, zazwyczaj z nylonu. Jeśli są to doczepki wysokiej jakości, również bez problemu mogą wytrzymać mycie i suszenie, jednak nie wszystkie rodzaje włosów syntetycznych możemy stylizować gorącymi urządzeniami do stylizacji, jak lokówka czy prostownica.

You may also like...