Wysokiej jakości płytki o wyglądzie paneli i desek drewnianych

Płytki podłogowe ceramiczne i porcelanowe są bardzo trwałe i odporne, dlatego można je instalować w częściach domów lub firm, w których będzie duży ruch.

Tak długo, jak jest odpowiednio utrzymana, możesz polegać na płytkach na podłodze, które będą odpowiednio wyglądać przez dziesięciolecia bez konieczności wymiany. Wiele osób ma tego typu podłogi w domu i może liczyć na to, że wytrzymają one wiele dziesięcioleci regularnego użytkowania. Dodatkowo płytki są wodoodporne, dlatego można je stosować w wilgotnych pomieszczeniach, jak korytarz, łazienka, czy kuchnia. Wiele rodzajów płytek oferowanych w sprzedaży jest również mrozoodporna i antypoślizgowa, dlatego można je również stosować przed domem, na schodach, balkonach czy tarasach. Płytki porcelanowe są produkowany z gliny i wypalane w piecu, dzięki czemu są bardzo twarde i trwałe. Płytki są również odporne na wilgoć i plamy oraz łatwe do czyszczenia. Podczas gdy płytki są trwałe, zaprawa i materiały użyte do montażu są bardziej podatne na wilgoć i wymagają uszczelniacza powierzchniowego, aby zapobiec absorpcji wody. Jeśli zostaną one zamoczone, może to zagrozić podłodze lub ścianie i doprowadzić do rozwoju pleśni. Posadzki wykonane z wysokiej jakości płytek kamiennych lub desek drewnianych mogą zwiększyć wartość odsprzedaży domu, ale tylko wtedy, gdy zostały prawidłowo zainstalowane i utrzymane. Chociaż płytki podłogowe z porcelany są tańsze i znacznie powszechniejsze, niż może to się wydawać, również przyczyniają się do estetycznego i trwałego wykończenia pomieszczeń.

Wysokiej jakości płytki o wyglądzie paneli i desek drewnianych

Dodatkowo w sprzedaży znajdziemy płytki imitujące wygląd drewna czy kamieni naturalnych, ale znacznie łatwiejsze w pielęgnacji i nie wymagające żadnych zabiegów konserwacyjnych.

Do pomieszczeń urządzonych w stylu nowoczesnym odpowiednie będą płytki essential grey. Płytki podłogowe są najlepszym rozwiązaniem, jeśli chcemy założyć ogrzewanie podłogowe. Ceramika i porcelana bardzo dobrze przewodzi ciepło, dlatego jest to efektywny sposób na rozprowadzenie ciepła w pomieszczeniach takich jak kuchnia, salon czy sypialnia.

You may also like...