Dzień dziadka – 3 pomysły na prezent

Wielkimi krokami zbliża się wyjątkowy dzień – święto wszystkich babć i dziadków. To jeden z najbardziej wzruszających dni w roku i warto odpowiednio go uczcić, obdarowując dziadków praktycznymi i oryginalnymi prezentami. Nie da się ukryć, że znacznie łatwiej obdarować babcię – najczęściej wystarczą kwiaty, perfumy lub czekoladki. Podpowiemy zatem, co wybrać dla dziadka.

1. Dzień dziadka – gadżety na prezent

2. Gadżety na prezent: kubek termiczny, etui na okulary, dystrybutor do alkoholu i napojów

Dzień dziadka – gadżety na prezent

Twój dziadek – jak każdy mężczyzna – jest zapewne gadżeciarzem i chętnie przyjmie podarowany przez ciebie prezent, jeśli ten będzie funkcjonalny i designerski. Świetnym pomysłem będą zatem gadżety na prezent, które nie tylko cieszą oko estetyką, ale są także praktyczne. Poniżej prezentujemy propozycje 3 najciekawszych gadżetów na prezent z okazji zbliżającego się dnia dziadka. Pomysły te można wykorzystać również na inne okazje – urodziny, imieniny czy gwiazdkę.

Gadżety na prezent

1. Kubek termiczny

Świetnym pomysłem może się okazać kubek termiczny – zwłaszcza jeśli twój dziadek jest aktywnym starszym panem lub zapalonym wędkarzem. Taki kubek sprawi, że obdarowana nim osoba zawsze będzie miała przy sobie ciepły napój. Możesz wybrać wzór, który nawiązuje do ulubionego filmu dziadka – na przykład z napisem 007 lub z motywem z Gwiezdnych Wojen.

2. Etui na okulary

Niezwykle przydatnym gadżetem będzie także etui na okulary. Szczególnie, że dziadek ma z pewnością co najmniej dwie pary okularów – na co dzień i do czytania. Okulary muszą znajdować się w etui, by się nie zniszczyły. Warto zatem zamienić nudne etui na designerski gadżet, który będzie przypominał dziadkowi o tym wyjątkowym dniu. Możesz wybrać odpowiedni model spośród różnych wzorów. Twojego dziadka z pewnością ucieszy etui z zabawnym podpisem.

3. Dystrybutor do alkoholu i napojów

Prezentem, który doceni każdy dziadek, będzie na pewno dystrybutor do alkoholu i napojów. Dzięki takiemu gadżetowi monotonne przyjęcia rodzinne zamienią się w pamiętne imprezy. Gadżet składa się z pojemnika na alkohol lub inny napój oraz nalewaka, do złudzenia przypominającego ten ze stacji benzynowej. Dziadek będzie mógł korzystać z takiego nalewaka każdego dnia, popijając na przykład sok. Nie obejdzie się bez niego także żadna impreza.

Gadżetów jest jednak znacznie więcej i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie i swojego dziadka. Poza podarkami warto jednak pamiętać o najważniejszym, czym możemy obdarować najbliższych – swoim czasie. Spędźcie zatem z dziadkami wspaniały dzień dziadka, a gadżety na prezent niech będą tylko miłym dodatkiem!

You may also like...