Czym się kierować wybierając nową fryzurę dla mężczyzny

Jeśli szukasz nowej fryzury na specjalną okazję, taką jak wesele, musisz wziąć pod uwagę kształt swojej twarzy i rodzaj włosów.

Do podłużnej, owalnej i kwadratowej twarzy pasuje wiele fryzur, nawet tych ostrych i kanciastych, ponieważ jeszcze bardziej podkreśli męskość. Obecnie współczesne fryzury, takie jak z podgolonymi bokami i dłuższą górą, również wyglądają świetnie u wielu mężczyzn w różnym wieku. Rodzaj i tekstura włosów są również niezwykle ważne przy wyborze odpowiedniej fryzury. Podczas gdy narzędzia takie jak suszarka, szczotka, grzebień i produkty mogą pomóc w uzyskaniu różnych fryzur, niektóre typy włosów działają z określonymi fryzurami, a inne nie. Postaraj się wybrać fryzurę, która będzie dobrze pasować do tekstury twoich włosów. Faliste, grube włosy świetnie wyglądają przy prawie wszystkich fryzurach, z wyjątkiem całkiem wygolonych boków, ponieważ jest to dość trudne do osiągnięcia pożądanego i spójnego efektu. Kręcone włosy świetnie wyglądają dzięki nowoczesnym, ostrym, oraz kanciastym wersjom podcięcia. Właściciele prostych, szorstkich włosów powinni kierować się ich naturalnym wzrostem, ponieważ bardzo trudno jest ułożyć ten rodzaj włosów w inny sposób, aby wyglądały dobrze i naturalnie. Proste, cienkie włosy świetnie wyglądają w klasycznych fryzurach, zwłaszcza w cieniowanych. Chociaż posuwamy się dalej od czasów, w których zawód decyduje o tym, jakie fryzury wyglądają profesjonalnie, niektóre zawody nadal wymagają odrobiny schludności. Jeśli jesteś mężczyzną o wysokiej pozycji, postaraj się nosić schludne i bardziej klasyczne fryzury, zamiast wybierać ekstrawaganckie uczesania.

Nie zapominaj jednak, że żadna fryzura nie będzie dobrze wyglądać na tobie, jeśli sam jej nie lubisz i nie nosisz z pewnością siebie i swobodą.

Zobacz również, jaka fryzura męska na wesele na Moment.pl będzie modna w tym sezonie. Dodatkowo strzyżenie powinno być nie tylko stylowe, ale oferować również wszechstronność uczesania na bardziej oficjalne okazje i na co dzień. Fryzura powinna być również łatwa do ułożenia w domu.

You may also like...