W odniesieniu do WordPress dostarczamy najlepsze wskazówki

Niezależnie od tego, czy masz już witrynę wordpress, czy dopiero ją rozważasz, jest kilka rzeczy, o których musisz wiedzieć.

Stworzenie udanej witryny wymaga pracy i know-how. Ten artykuł ma dla Ciebie kilka świetnych sugestii. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o wordpressie. Następnie dodaj tę stronę do zakładek, aby móc wrócić.Bądź na bieżąco z aktualizacjami! Wiele aktualizacji dodatków lub samego WordPressa jest opartych na zabezpieczeniach, co oznacza, że ​​Twoja witryna może zostać naruszona, jeśli nie zaktualizujesz oprogramowania. Jeśli informuje, że jest dostępna nowa aktualizacja, zainstaluj ją jak najszybciej, aby chronić witrynę przed uszkodzeniem.Sprawdź dodatki, aby znaleźć proste narzędzia, które ulepszą Twoją witrynę lub bloga. Na przykład możesz dodać kalendarz do bocznego paska menu, aby udostępniać wydarzenia, które mogą zainteresować czytelników. Możesz również znaleźć wiele świetnych dodatków, które zapewniają kontrolę nad reklamami, zmieniając Twoją witrynę w źródło przychodów.Dodaj numery stron na dole sekcji komentarzy, jeśli masz bardzo aktywną społeczność. Jest to ważne, ponieważ umożliwi użytkownikom łatwiejsze sortowanie materiałów i informacji. Upewnij się, że numery stron są łatwo widoczne dla widzów.Jeśli chcesz mieć możliwość łatwego przeszukiwania przesyłanych multimediów, takich jak filmy lub zdjęcia, umieść to wszystko w jednym folderze za pośrednictwem WordPress. Aby to zrobić, przejdź do Ustawienia i multimedia, a następnie odznacz pole, które ustawia WP do sortowania multimediów w folderach na podstawie daty.Utrzymuj swoje permalinki czyste i zrozumiałe. Oznacza to, że za każdym razem, gdy umieszczasz nowy post, powinieneś patrzeć na skrzynkę permalinka. Czy tytuł w adresie URL ma sens? Czy to pomaga z punktu widzenia SEO? Jeśli nie, kliknij go i zmieniaj, aż będzie idealny.Nie pozwól, aby Twój motyw się zestarzał. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jeśli zauważysz spadek ruchu, jest sprawdzenie i zobaczenie, kiedy ostatnio zmieniałeś motyw. W odniesieniu do WordPress dostarczamy najlepsze wskazówki

Wraz z rozwojem i zmianami witryny motyw również powinien.

Upewnij się, że dokładnie odzwierciedla Twoją markę i powinieneś zauważyć wzrost ruchu.Zrób harmonogram, kiedy chcesz rozpocząć publikację. Możesz to zrobić, jeśli ustalisz czas. Możesz nawet stworzyć zawartość na cały tydzień i powiedzieć WordPressowi, kiedy opublikować ją na swoim blogu.Pamiętaj, aby dobrze wykorzystać obszar stopki na dole stron bloga WordPress. W tym obszarze możesz podać dodatkowe informacje o sobie i/lub swoich prawach autorskich. Jeśli chcesz, możesz również dodać link do innej strony. Różne motywy pozwalają lepiej wykorzystać ten obszar, więc starannie wybieraj motywy, aby zmaksymalizować wartość stopek stron.Nie możesz samodzielnie zmieniać rozmiarów obrazów, jeśli Twoja witryna ma własną wtyczkę galerii. Wtyczka galerii automatycznie ustawia rozmiary obrazów i tak naprawdę nie masz nad tym żadnej kontroli. Jeśli naprawdę potrzebujesz zmienić rozmiary obrazów, poproś programistę o pomoc w zmianie ustawień.Korzystaj z Google Analytics, aby mieć oko na to, kto odwiedza Twoją witrynę i skąd pochodzi. Ważne jest, aby wiedzieć, skąd przyciągasz odwiedzających, aby móc ciężej pracować, aby przyciągnąć więcej czytelników. Im więcej uwagi poświęcisz swoim statystykom, tym większa będzie Twoja witryna.Jak każda technologia, wordpress wymaga pewnej wiedzy, aby skutecznie działać. Mamy nadzieję, że zdobyłeś część potrzebnych informacji. Dodanie tej strony do zakładek ułatwi Ci powrót. Następnie możesz zacząć wprowadzać te pomysły do ​​swojej witryny. Wkrótce Twoja strona wordpress będzie miała profesjonalną prezentację, która spodoba się odwiedzającym.

You may also like...