Miękkie i puszyste ręczniki o wszechstronnym zastosowaniu

Nie ma nic lepszego niż owinięcie się w wygodny ręcznik po wyjściu z wanny lub spod prysznica.

Jeśli Twój ręcznik jest szorstki lub nie wysusza cię wystarczająco szybko, prawdopodobnie nadszedł czas na zakup nowego. Problem polega na tym, że jest tak wiele ręczników kąpielowych i do rąk do wyboru w różnych przedziałach cenowych, więc nie jest łatwo kupić odpowiedni dla siebie, zwłaszcza gdy nie masz pewności, jak wytrzymają wiele cykli prań. Zakupy i wybór nowych ręczników są w dużej mierze oparte na osobistych preferencjach konsumenta. Jeśli chcesz mieć super miękki, bardzo chłonny ręcznik, poszukaj stu procentowej bawełny z gęstymi, pluszowymi pętelkami przędzy na powierzchni. Możesz również spojrzeć na gramaturę tkaniny, która jest pokazana w gramach na metr kwadratowy tkaniny. Ponad 600 gram jest uważane za ciężkie, więc zazwyczaj takie ręczniki będą najbardziej pluszowe i chłonne. Przed pierwszym użyciem należy ręczniki wyprać, aby pozbyć się luźnych włókien i zwiększyć chłonność tkaniny. Ręczniki są dostępne w różnych rozmiarach, które warto rozważyć przed zakupem. Standardowy ręcznik do osuszenia rąk po myciu ma wymiary 50 na 100 centymetrów, podczas gdy ręcznik kąpielowy jest nieco większy i ma wymiary około 80 na 140 centymetrów lub więcej. Miękkie i puszyste ręczniki o wszechstronnym zastosowaniu

Możesz również zdecydować się na inne rozmiary ręczników w zależności od potrzeb, a w sprzedaży znajdziesz również małe myjki do twarzy czy pod prysznic.

Gęstość ręczników kąpielowych jest mierzona w gramach na metr kwadratowy, a liczba ta waha się między 300-900. Ręcznik o wadze 300-400 gram jest cieńszy i lżejszy, dzięki czemu idealnie nadaje się na siłownię lub jako ręcznik do wycierania rąk. Schną szybciej niż cięższe ręczniki. 400-600 gram to średnie ręczniki łazienkowe, które świetnie nadają się na plażę i mogą być używane jako codzienny ręcznik kąpielowy czy do rąk. I wreszcie, ręcznik z tkaniny 600-900 gram jest gęsty i chłonny, co sprawia, że jest wyjątkowo luksusowy, ale wymaga nieco dłuższego czasu schnięcia w porównaniu z cieńszymi ręcznikami.

You may also like...